Čaj na srdce a krevní oběh

Kód: 183/80G 183/200 183/500 Zvolte variantu
Neohodnoceno
90 Kč 238 Kč 541 Kč od 90 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Složení: květ a list hlohu, nať třezalky tečkované, srdečníku obecného, meduňky lékařské, brutnáku lékařského, komonice lék., mařinky vonné, rozrazilu lékařského, pastuší tobolky, levandule lékařské, list jinanu dvoulaločného, květ růže, nať pohanky, nať dobromysle, nať jablečníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příprava: hrstku směsi zalijeme cca 1/4L horké vody a přikryjeme, po 10 min. scedíme přes sítko anebo bílý papírový ručník, pijeme příjemně teplý 1 - 2 x denně.

Použití/indikace: posilnění, povzbuzení, prokrvení i uklidnění srdce, zlepšení a stabilizace jeho činnosti. Regulace krevního tlaku-obzvlášť vysokého, čištění vápenatých usazenin v cévách, tudíž zlepšení krevního oběhu /ateroskleróza/, rozšiřuje cévy, preventivně se užívá proti náhlým příhodám mozkovým, proti infarktu myokardu i proti poškození buněk vznikající při degenerativních nemocích spojených se stářím. Čaj se osvědčil i při poruchách paměti, otocích mozku, nedokrvení dolních končetin, je také jedním z nejlepších preventivních léků na tzv.„nemoc manažérů“, blahodárně působí i na nervovou soustavu / nervozita, úzkost, migrény, ale i přepracovanost apod.

Čaj-na-srdce-fb