Vřes obecný (Calluna vulgaris )

Kód: 93/50G 93/100 93/200 93/500 93/50G2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
45 Kč 82 Kč 120 Kč 255 Kč 450 Kč od 45 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

nálev z květů vřesu má dezinfekční účinky v močových cestách, při nemocech prostaty a ledvin. Výhoda vřesu je v tom, že podporuje vyplavování kyseliny močové z těla, a to i v případech, kdy se začíná ukládat v kloubech. Čaj z vřesu má příjemnou chuť a může se pít i ve větším množství, a to je při ledvinových problémech výhodné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: nálev z květů vřesu má dezinfekční účinky v močových cestách, při nemocech prostaty a ledvin. Výhoda vřesu je v tom, že podporuje vyplavování kyseliny močové z těla, a to i v případech, kdy se začíná ukládat v kloubech. Čaj z vřesu má příjemnou chuť a může se pít i ve větším množství, a to je při ledvinových problémech výhodné. Vřes je jemně ale poctivě močopudný, pomáhá odvodňovat, což se hodí, pokud někdo trpí otékáním nohou / velmi vhodné je v tomto směru kombinovat květ vřesu např. se zlatobýlem, břízou, přesličkou, kopřivou, truskavcem - viz můj BYLINNÝ ČAJ NA ČIŠTĚNÍ - OBLAST LEDVIN A MOČOVÝCH CEST.

příprava: 1 čajová lžička květů na 1/4 l vroucí vody, necháme 10 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně.

Vřes-obecný1_1