Růže / Rosa / - okvětní plátky, různé druhy, mix barev červená, žlutá, oranžová, bílá, fialová aj., sušeno přirozeným způsobem

Kód: 81/30G 81/50G 81/100 81/200 81/500 Zvolte variantu
Neohodnoceno
68 Kč 105 Kč 180 Kč 320 Kč 698 Kč od 68 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

s jemnou a něžnou krásou růží jsou spoijeny i i jemné léčivé, ale přitom široce působící účinky. Čaj připravený z plátků růží pomáhá při nemocech plic, průdušek, je mírně sedativní - uklidňuje celou nervovou soustavu, taktéž má příznivý vliv na trávení. Je také vhodný k regeneraci střevní flóry po používání antibiotik. Doporučuji si v letních měsících vyrobit i růžový sirup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: s jemnou a něžnou krásou růží jsou spoijeny i i jemné léčivé, ale přitom široce působící účinky. Čaj připravený z plátků růží pomáhá při nemocech plic, průdušek, je mírně sedativní - uklidňuje celou nervovou soustavu, taktéž má příznivý vliv na trávení. Je také vhodný k regeneraci střevní flóry po používání antibiotik. Doporučuji si v letních měsících vyrobit i růžový sirup / postup podobný jako při výrobě sirupu z květů černého bezu /.

Olej z růží je vhodný na suchou a popraskanou pokožku a současně zmírňuje bolesti svalů a kloubů - viz můj přípravek LÉČIVÝ A KOSMETICKÝ OLEJ Z BYLINNÝCH KVĚTŮ.

příprava: 1 polévková lžíce plátků na 1/4 l vroucí vody, necháme 10 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně

POZNÁMKA: Něha a jemnost růže se projevuje v jejím působení, růže a přípravky z ní jsou úplně neškodné a mohou se užívat bez omezení.

plátky-růží-různé-barvy1_1