Přeslička rolní ( Equisetum arvense ) - nať řezaná

Kód: 117/50G 117/100 117/200 117/500 117/50G2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
28 Kč 46 Kč 98 Kč 232 Kč 440 Kč od 28 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

čaj z přesličky rolní pijeme jako podpůrný prostředek na zlepšení látkové výměny /metabolismu / a na podporu vylučování škodlivi zt těla - čištění krve / kožní problémy,zánětlivé procesy v těle, usazeniny a písek v oblasti ledvin a močových cest, dna, revmatismus, artróza, působí při radioaktivním ozáření, otravě olovem a těžkými kovy /.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: čaj z přesličky rolní pijeme jako podpůrný prostředek na zlepšení látkové výměny /metabolismu / a na podporu vylučování škodlivi zt těla - čištění krve / kožní problémy,zánětlivé procesy v těle, usazeniny a písek v oblasti ledvin a močových cest, dna, revmatismus, artróza, působí při radioaktivním ozáření, otravě olovem a těžkými kovy /. Tento čaj poslouží taktéž při všech druzích ledvinových onemocnění, pomáhá při zánětech a hnisu v moči, dezinfikuje močové cesty, je vhodný i při problémech s prostatou, staví vnější i vnitřní krvácení z ran, hemoroidů a vnitřních vředů, může mírně snižovat anebo regulovat krevní tlak / pokud je tato poruch od ledvin / a odbourávat cholesterol / ateroskleróza /, mírně odvodňuje, nedráždí přitom ledviny. Přesličku tudíž najdeš v některých mých čajích / BYLINNÝ ČAJ NA ČIŠTĚNÍ - OBLAST LEDVIN A MOČOVÝCH CEST, BYLINNÝ ČAJ NA ČIŠTĚNÍ LYMFY /.

příprava: 2 polévkové lžíce přesličky povaříme 10 min. v 1/2 l vody, poté scedíme a popíjíme během dne. Vaříme z důvodu, že přeslička obsahuje velké množství křemičitanů, které se varem uvolní.

POZNÁMKA: samostatnou přesličku nedoporučuji užívat dlouhodobě, cca po 3 týdnech na alespoň měsíc pauza!

přeslička-rolní-nať-řezaná1_1