Ostropestřenec Mariánský / Silybum marianum / plod mletý

Kód: 156/150 156/300 156/500 156/501 Zvolte variantu
Neohodnoceno
55 Kč 95 Kč 128 Kč 229 Kč od 55 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přítel Vaší krve a jater – účinkuje proti četným poškozením jater způsobených léčivy, chemickými látkami a těžkými kovy. Používá se k léčbě toxického poškození jater, dále jako podpůrná terapie u chronických zánětlivých onemocnění jater a u cirhózy jater, ředí koncentraci žluče a tím brání vzniku žlučníkových kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přítel Vaší krve a jater – účinkuje proti četným poškozením jater způsobených léčivy, chemickými látkami a těžkými kovy. Používá se k léčbě toxického poškození jater, dále jako podpůrná terapie u chronických zánětlivých onemocnění jater a u cirhózy jater, ředí koncentraci žluče a tím brání vzniku žlučníkových kamenů. Dále snižuje zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi a tím i riziko srdečních onemocnění / pozn.: Plošně používané léky na snížení cholesterolu v krvi mají výrazně nežádoucí účinky a dokážou snížit cholesterol max. o 10 %, ostropestřec přitom nabízí přirozenou, příjemnou a bezpečnou alternativu. Účinek je potvrzen mnohými klinickými studiemi. Ostropestřec účinkuje dvěma způsoby – Silymarin mění strukturu vnějších buněčných membrán jaterních buněk hepatocytů tak, že jaterní jedy nemohou proniknout do nitra buněk, a dále stimuluje aktivitu enzymu přítomného v buněčném jádru, a to vede k zesílené produkci bílkovin, regenerační schopností jaterní tkáně se tak výrazně zvýší a je stimulována tvorba nových jaterních buněk.

Příprava: nálev, tj. lžičku mletých semen zalijeme asi 4 dcl právě vroucí vody, po cca 10 min. scedíme a pijeme 1-3x denně. Mleté semeno lze konzumovat i napřímo např. v jogurtu, v müsli apod., 1-2 lžičky denně. Ostropestřec lze užívat i dlouhodobě, nejsou zjištěny negativní vedlejší účinky.

OSTROPESTŘEC-MARIÁNSKÝ---mletý-fb