Ostropestřenec Mariánský / Silybum marianum / plod celý

Kód: 153/150 153/300 153/500 153/100 Zvolte variantu
Neohodnoceno
45 Kč 82 Kč 108 Kč 194 Kč od 45 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přítel Vaší krve a jater – účinkuje proti četným poškozením jater způsobených léčivy, chemickými látkami a těžkými kovy. Používá se k léčbě toxického poškození jater, dále jako podpůrná terapie u chronických zánětlivých onemocnění jater a u cirhózy jater, ředí koncentraci žluče a tím brání vzniku žlučníkových kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přítel Vaší krve a jater – účinkuje proti četným poškozením jater způsobených léčivy, chemickými látkami a těžkými kovy. Používá se k léčbě toxického poškození jater, dále jako podpůrná terapie u chronických zánětlivých onemocnění jater a u cirhózy jater, ředí koncentraci žluče a tím brání vzniku žlučníkových kamenů. Dále snižuje zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi a tím i riziko srdečních onemocnění / pozn.: Plošně používané léky na snížení cholesterolu v krvi mají výrazně nežádoucí účinky a dokáží snížit cholesterol max. o 10 %, ostropestřec přitom nabízí přirozenou, příjemnou a bezpečnou alternativu. Účinek je potvrzen mnohými klinickými studiemi.

Ostropestřec účinkuje dvěma způsoby – Silymarin mění strukturu vnějších buněčných membrán jaterních buněk hepatocytů tak, že jaterní jedy nemohou proniknout do nitra buněk, a dále stimuluje aktivitu enzymu přítomného v buněčném jádru, a to vede k zesílené produkci bílkovin, regenerační schopností jaterní tkáně se tak výrazně zvýší a je stimulována tvorba nových jaterních buněk.

Příprava: z celých semen připravíme odvar, tj. lžíci semen vaříme na mírném ohni 10 min. v ½ L vody, poté scedíme. Toto množství vypijeme během dne.
Ostropestřec lze užívat i dlouhodobě, nejsou zjištěny negativní vedlejší účinky.

Ostropestřenec-celý-fb