Levandule lékařská (Lavandula angustifolia ) - květ

Kód: 69/50G 69/100 69/200 69/500 69/50G2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
55 Kč 100 Kč 155 Kč 338 Kč 540 Kč od 55 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

nálev z květů levandule doporučuji především pro své zklidňující účinky - možno, a někdy je to i lepší, ve směsi s jinými bylinami / měduňka, chmel, třezalka, kozlík, hloh aj. / - viz můj bylinný čaj při nespavosti, na uklidnění a při stresu, je vhodný při bolestech hlavy, při nespavosti, nervozitě, nervovém vyčerpání, déletrvajících stresech / mírné antidepresivum /.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: nálev z květů levandule doporučuji především pro své zklidňující účinky - možno, a někdy je to i lepší, ve směsi s jinými bylinami / měduňka, chmel, třezalka, kozlík, hloh aj. / - viz můj bylinný čaj při nespavosti, na uklidnění a při stresu, je vhodný při bolestech hlavy, při nespavosti, nervozitě, nervovém vyčerpání, déletrvajících stresech / mírné antidepresivum /, ale i při závratích, bušení srdce. Uklidňuje nervovou soustavu, upravuje činnost střev při průjmech a nadýmání. Může mírně snižovat krevní tlak.

příprava čaje: 1/2-1 čajová lžička květů na 1/4 l vroucí vody, necháme 10 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně

UPOZORNĚNÍ: nálev z levandule má nahořklou chuť a silné aroma, neděláme silnější dávky!

Levandule-lékařská-(Lavandula-angustifolia-)---květ1