Kopřiva dvoudomá ( Urtica dioica ) - list ručně stříhaný, sušeno přirozeným způsobem

Kód: 108/20G 108/50G 108/100 Zvolte variantu
Neohodnoceno
45 Kč 102 Kč 184 Kč od 45 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

kopřiva má mimořádnou léčivou sílu, patří mezi nejlepší rostlinné léky. Má velký vliv na krvetvorbu, tzn. že podporuje tvorbu červených krvinek, dodává železo a zlepšuje krevní obraz.. Nálev z kopřivy čistí krev v celém organismu, působí proti kožním vyrážkám, proti akné a při bolestech kloubů / viz můj BYLINNÝ ČAJ NA ČIŠTĚNÍ s kopřivou, břízou, zlatobýlem, vřesem, truskavcem aj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: kopřiva má mimořádnou léčivou sílu, patří mezi nejlepší rostlinné léky. Má velký vliv na krvetvorbu, tzn. že podporuje tvorbu červených krvinek, dodává železo a zlepšuje krevní obraz.. Nálev z kopřivy čistí krev v celém organismu, působí proti kožním vyrážkám, proti akné a při bolestech kloubů / viz můj BYLINNÝ ČAJ NA ČIŠTĚNÍ s kopřivou, břízou, zlatobýlem, vřesem, truskavcem aj. /. Čaj z kopřivy je močopudný, je proto vhodný pro revmatiky i lidem, kteří mají problémy s ledvinami. Dále zlepšuje střevní peristaltiku a taktéž podporuje tvorbu mateřského mléka. Je všeobecně známo, že kopřiva taktéž příznivě ovlivňuje kvalitu hlavové pokožky i vlasů samotných / pití čaje, omývání vlasů odvarem z kopřivy, vtírání vhodných výtažků do hlavové pokožky - viz můj přípravek BYLINNÉ MAZÁNÍ NA VLASY /.

příprava: špetka / množství mezi tři prsty =1 polévková lžíce stříhaných listů / na 1/4 l vroucí vody, necháme 10 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně

POZNÁMKA: kopřiva nemá žádné nepříznivé účinky, možno užívat i dlouhodobě, ne však déle než 3 měsíce.
Pokud někomu vadí chuť kopřivy, doporučuji při přípravě přimíchat trochu meduňky lékařské.

Oblast sběru: Oderské vrchy

kopřiva-dvoudomá-list-ručně-stříhaný1