Jmelí bílé ( Viscum album ) - nať bez bobuli drcená

Kód: 144/100 144/200 144/500 144/501 Zvolte variantu
Neohodnoceno
49 Kč 88 Kč 144 Kč 260 Kč od 49 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jmelí velmi dobře ovlivňuje funkci všech žláz, proto je výborným prostředkem na povzbuzení látkové výměny (metabolismu). Jeho vliv na slinivku břišní je tak dobrý, že po dlouhodobé čajové kúře ztrácí cukrovka příčinu svého vzniku. Právě lidé, kteří trpí chronickým onemocněním výměny látkové (metabolismu), by měli zkusit pravidelné pití čaje z jmelí po dobu půl roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jmelí velmi dobře ovlivňuje funkci všech žláz, proto je výborným prostředkem na povzbuzení látkové výměny (metabolismu). Jeho vliv na slinivku břišní je tak dobrý, že po dlouhodobé čajové kúře ztrácí cukrovka příčinu svého vzniku. Právě lidé, kteří trpí chronickým onemocněním výměny látkové (metabolismu), by měli zkusit pravidelné pití čaje z jmelí po dobu půl roku. Jmelí výborně zabírá, není-li v pořádku funkce hormonů. V tom případě je třeba užívat denně nejméně dva šálky, ráno a večer. Jmelí je také vynikajícím léčivem proti "zvápenatění cév" (aterosklerózy). Vysoce se cení a doporučuje při mrtvici (jmelí je i prevencí mozkové příhody, tedy mrtvice z nedokrvení). Jmelí je výrazným prostředkem pro srdce a krevní oběh. Při onemocnění krevního oběhu je radno vždy vzít v úvahu použití jmelí. Má rovněž účinné látky, které normalizují hospodaření celého těla a proto způsobuje i na pohled nepochopitlené, tj. že vysoký tlak se snižuje a nízký tlak se zvyšuje. Tím utiší nepokojné srdce a činnost srdeční se posilní. Jmelí zároveň účinkuje proti všem chorobám srdce, a proto se může oprávněně tvrdit, že je nepostradatelným pomocníkem při všech poruchách srdce a krevního oběhu. I ženy by měly jmelí užívat. Znormalizovaný krevní oběh utiší poruchy dělohy a menstruace, především silné měsíční krvácení.

Příprava čaje: Čaj ze jmelí se připravuje pouze ve studeném stavu. Jednu vrchovatou čajovou lžičku dáme na noc do 1/4 litru studené vody. Ráno se jen ohřeje a scedí. Je-li třeba na den větší množství, musí se přechovávat v termosce, která je vypláchnutá vřelou vodou. Pijeme 1-3 šálky denně.

Poznámka: Není určeno pro kojence, kojící a těhotné ženy!

Jmelí-bílé-(-Viscum-album-)1