Květový čajík pro ženy a dívky | 20g

Kód: 615
Neohodnoceno
Značka: Eupatoria
60 Kč

Složení: květ levandule, květ růže galské / okvětní plátky + poupata /, květ slunečnice, květ slézu maurského, květ měsíčku lékařského, květ růže šípkové, květ sedmikrásky, květ divizny, květ vlčího máku, květ vřesu obecného, mateřídoušky a chrpy.

Dárkové balení: 20 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příprava k pití a napařování: dvě hrstky směsi zalijeme cca 1L horké vody a přikryjeme / nejlépe ve skleněné nádobě/, po 10 min. odlijeme 1 sklenici a jako lahodný čaj vypijeme příjemně teplé, nad zbytkem nescezeného nálevu napařujeme obličej pod ručníkem / pomalu ale silně vdechujeme a vydechujeme příjemnou vůni nosem i ústy /, dokud nezchladne. Poté relaxujeme. Libovolně a dle potřeby opakujeme. Takto připravujeme nálev i pro celotělovou koupel, nálev po vyluhování do vany slijeme i s bylinkami – ke koupeli použijeme cca ½ sáčku.

Poznámka: s jedinečnou krásou a vůní použitých bylin je spojena stejně jedinečná léčivá hodnota. Jejich léčebné používání je doloženo ve všech historických obdobích až do současnosti. Uvedená procedura výborně čistí a ošetřuje pokožku obličeje, vyhlazuje vrásky, odstraňuje drobné vyrážky, akné a jiné pleťové nečistoty. Mnohokrát je toto přírodní pěstění obličeje účinnější než drahé výrobky z reklam.

Pití tohoto čaje pomáhá kromě vnitřního čištění navíc při nemocech plic a průdušek, prospívá nervové soustavě, játrům a celému trávicímu traktu. Je také výborný k pití po použití antibiotik a velmi dobře prospívá i při gynekologických potížích / velmi vhodný pro mladé dívky a ženy /.