Bylinný čaj na snížení cholesterolu

Kód: 422/80G 422/200 422/500 Zvolte variantu
Neohodnoceno
90 Kč 238 Kč 541 Kč od 90 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Složení: nať a kořen čekanky obecné (Cichorium herba cs, radix cs ),  nať přesličky rolní ( Equiseti herba cs ) nať kopřivy dvoudomé ( Urticae herba cs ),nať  rozrazilu lékařského ( Veronicae herba cs ), list a kořen smetánky lékařské ( Taraxaci folium cs, radix cs ), chmelové šištice drcené ( Humulus lupulus cs ),  kořen pýru plazivého (Elytrigia radix cs ), nať lnice květel ( Linaria herba cs ), šípek – slupky hrubé drcené a čištěné ( Cynosbati fructus cs ) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípříprava: 2 polévkové lžíce směsi zalijeme cca 1/2L  vody a přivedeme k varu, vaříme 2-5 min, poté necháme 10 min.stát a scedíme, toto množství pijeme                  během dne, čaj  má lehce nahořklou  chuť, nedoporučuji oslazovat.

Použití: Pití tohoto čaje způsobuje omezení ukládání tuků a snížení hladiny cholesterolu. Tuky jsou navázány a odvedeny z těla ještě předtím, než se stihnou uložit. Pýr        pomáhá při detoxikaci, odplavuje usazeniny a toxiny z těla,takéž čistí ledviny a močové cesty. Látka inositol, která se v pýru nachází, pomáhá snižovat hladinu                   cholesterolu. Čekanka a smetánka snižují cholesterol, jsou i výbornou prevencí rakoviny tlustého střeva a zamezují ukládání nebezpečných kovů v těle. Stimulují činnost        žlučníku, jater a slinivky, působí detoxikačně a navíc pomáhají při problémech s cukrovkou ( snižují krevní cukr ).Rovněž přeslička výborně čistí a působí navíc příznivě        na krevní oběh a dýchací cesty.  Rozrazil snižuje hladinu cholesterolu v krvi,  je taktéž silně močopudný, čistí krev a pomáhá i při kašli nebo trávicích potížích. 

UPOZORNĚNÍ: neužívat v těhotenství a při kojení. Pitná kůra max. 5 týdnů, ne více než 3x ročně!

Text nenahrazuje lékařské vyšetření. Má pouze informativní charakter. Konkrétní léčba je vždy v rukou odborníka, také využívání léčivých rostlin by mělo být individuálně         konzultováno s lékařem