Oman Pravý ( Inula helenium ) - kořen drcený

Kód: 141/100 141/200 141/500 141/501 Zvolte variantu
Neohodnoceno
54 Kč 99 Kč 199 Kč 377 Kč od 54 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Má blahodárný vliv na sliznice dýchacího ústrojí. Může také ulevit při senné rýmě / zmírňuje příznaky /, dále má potopudné účinky, zlepšuje metabolismus a poruchy s trávením / nadýmání spojené s křečemi, průjmy i na podporu chuti k jídlu /. Podporuje tvorbu žaludečních šťáv, pomáhá odstraňovat parazity ve střevech, působí podpůrně při cukrovce 2.typu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: na různých prodejních akcích, na které v průběhu roku jezdím, snažím se návštěvníky mého stánku seznamovat s "panem Omanem". Jen málokdo jej zná, a to je při tolika jeho dobrých vlastnostech přeci jen škoda. Povíme si nyní o nejdůležitějších z nich. Kořen omanu prospívá hlavně při nemocech dýchacího ústrojí – tlumí dráždivý kašel a uvolňuje hleny, působí antisepticky.

Má blahodárný vliv na sliznice dýchacího ústrojí. Může také ulevit při senné rýmě / zmírňuje příznaky /, dále má potopudné účinky, zlepšuje metabolismus a poruchy s trávením / nadýmání spojené s křečemi, průjmy i na podporu chuti k jídlu /. Podporuje tvorbu žaludečních šťáv, pomáhá odstraňovat parazity ve střevech, působí podpůrně při cukrovce 2.typu /civilizační choroba vyvolaná špatným životním stylem, ale může být i dědičná, způsobuje nejdříve poškození ledvin a poruchy zraku. Léčbu podpoříme změnou jídelníčku, fyzickou aktivitou, farmakoterapii a bylinoterapii /.

příprava: lžičku kořene zalijeme ¼ l vroucí vody, po 10 min. scedíme, nálev je nejdříve žlutý, posléze zezelená, je to přírodní jev! Užíváme 1-3x denně.

Poznámka: Při běžném dávkování nehrozí žádné komplikace, vhodné pro děti i těhotné ženy.

oman-pravý-kořen-drcený1_1