Bez černý ( Sambucus nigra ) - celá koncová květenství, sušeno přirozeným způsobem

Kód: 57/50G 57/100 57/200 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Eupatoria
38 Kč 72 Kč 137 Kč od 38 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

především můžeme využít čaj z květů černého bezu při nemocech z nachlazení, chřipkách a infekčnách nemocích, navíc snižuje horečku / ideální v kombinaci s lipovým květem a tužebníkem /, pomáhá čistit průdušky a odplavovat hnilobné bakterie. Nálev z bezových květů má i močopudné účinky, pomáhá čistit organismus od škodlivin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: především můžeme využít čaj z květů černého bezu při nemocech z nachlazení, chřipkách a infekčnách nemocích, navíc snižuje horečku / ideální v kombinaci s lipovým květem a tužebníkem /, pomáhá čistit průdušky a odplavovat hnilobné bakterie. Nálev z bezových květů má i močopudné účinky, pomáhá čistit organismus od škodlivin / viz moje čaje na čištění a detoxikaci /, dodává organismu odolnost / všimněte si, kde všude černý bez roste, jak je houževnatý a odolný... /. Spolu s květy jírovce maďalu / kaštan koňský / doporučuji na obklady při křečových žilách.


příprava čaje: 1 polévková lžíce drcených květů na 1/4 l vroucí vody, necháme 5 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně

Bez-černý-(-Sambucus-nigra-)1