Omalovánky - Abeceda se zvířátky

Kód: 512
Neohodnoceno
52 Kč

Cílem omalovánky je seznámit děti s českou abecedou. Obsahuje 27 obrázků k vybarvení, barevné předlohy a krátký text na konci. V rámci textu je i zábavný úkol pro děti. Přiložený je také aršík samolepek. Omalovánka je formátu A5 (14.8 x 21cm) a je určená zejména dětem od 3 do 6 let.

Doufáme, že si čas s omalovánkami vy i vaše děti užijete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme malá rodinná firma a vytvořili jsme jednoduché omalovánky - Malůvky, které si děti dokáží opravdu užít.  Nabízíme omalovánky, na kterých se děti v předškolním věku naučí jednoduše základním dovednostem jako na příklad poznávat čísla, barvy a písmena.

JAK MALŮVKY VZNIKLY

Kreslení je součástí mého života od malička. Když se nám narodily děti, začala jsem kreslit obrázky i jim. Jak dětí přibývalo, přibývalo i obrázků. Nakonec jich bylo tolik, že jsme se rozhodli udělat jimi radost i vám. První sada obrázků byla pro syna, a proto nese název "S chlapečkem".  Jaké budou další sady obrázků, to se nechte překvapit. Věříme ale, že vás také potěší.

 

K ČEMU MALŮVKY SLOUŽÍ

Soubor autorských omalovánek má za cíl podpořit u dětí jednoduchou a srozumitelnou formou rozvoj grafomotoriky, sluchových, zrakových a řečových dovedností. Zvoleny jsou proto i silnější kontury, krátké texty nebo básničky a drobné úkoly. Děti tak mohou poznávat tvary, barvy, čísla a písmena způsobem, který je jim blízký. 

Zároveň mají omalovánky posloužit k pochopení základních vztahů a skutečností, se kterými se dítě běžně setkává ve svém okolí.

Omalovánky lze využít k interaktivní spolupráci dospělého a dítěte, ať už se jedná o rodiče, nebo pedagogy z předškolních a školních zařízení. Mohou posloužit i ve školních družinách, zájmových organizacích, dětských klubech a koutcích. Jejich využití záleží pouze na vás.

Přejeme vám příjemné chvíle strávené s těmi, které máte rádi a na kterých vám záleží. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení