Omalovánky - Abeceda se zvířátky

Kód: 512
Neohodnoceno
52 Kč

Cílem omalovánky je seznámit děti s českou abecedou. Obsahuje 27 obrázků k vybarvení, barevné předlohy a krátký text na konci. V rámci textu je i zábavný úkol pro děti. Přiložený je také aršík samolepek. Omalovánka je formátu A5 (14.8 x 21cm) a je určená zejména dětem od 3 do 6 let.

Doufáme, že si čas s omalovánkami vy i vaše děti užijete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme malá rodinná firma a vytvořili jsme jednoduché omalovánky - Malůvky, které si děti dokáží opravdu užít.  Nabízíme omalovánky, na kterých se děti v předškolním věku naučí jednoduše základním dovednostem jako na příklad poznávat čísla, barvy a písmena.

JAK MALŮVKY VZNIKLY

Kreslení je součástí mého života od malička. Když se nám narodily děti, začala jsem kreslit obrázky i jim. Jak dětí přibývalo, přibývalo i obrázků. Nakonec jich bylo tolik, že jsme se rozhodli udělat jimi radost i vám. První sada obrázků byla pro syna, a proto nese název "S chlapečkem".  Jaké budou další sady obrázků, to se nechte překvapit. Věříme ale, že vás také potěší.

 

K ČEMU MALŮVKY SLOUŽÍ

Soubor autorských omalovánek má za cíl podpořit u dětí jednoduchou a srozumitelnou formou rozvoj grafomotoriky, sluchových, zrakových a řečových dovedností. Zvoleny jsou proto i silnější kontury, krátké texty nebo básničky a drobné úkoly. Děti tak mohou poznávat tvary, barvy, čísla a písmena způsobem, který je jim blízký. 

Zároveň mají omalovánky posloužit k pochopení základních vztahů a skutečností, se kterými se dítě běžně setkává ve svém okolí.

Omalovánky lze využít k interaktivní spolupráci dospělého a dítěte, ať už se jedná o rodiče, nebo pedagogy z předškolních a školních zařízení. Mohou posloužit i ve školních družinách, zájmových organizacích, dětských klubech a koutcích. Jejich využití záleží pouze na vás.

Přejeme vám příjemné chvíle strávené s těmi, které máte rádi a na kterých vám záleží.