Sedmikráska obecná ( Bellis perennis ), sušeno přirozeným způsobem

Kód: 87/30G 87/50G 87/100 87/200 87/500 87/50G2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
48 Kč 69 Kč 125 Kč 177 Kč 360 Kč 684 Kč od 48 Kč
BALENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

nálev ze sedmikrásky používáme na záněty močových cest a ledvin. Doporučuji vyzkoušet také proti migréně a zánětu pohrudnice. Čistí krev, je vhodná při anémii a povzbuzuje chuť k jídlu. Působí jemně, je proto velmi vhodná pro děti na kožní zranění, onemocnění a vředy / viz můj přípravek LÉČIVÝ A KOSMETICKÝ OLEJ Z BYLINNÝCH KVĚTŮ

Detailní informace

Detailní popis produktu

použití: nálev ze sedmikrásky používáme na záněty močových cest a ledvin. Doporučuji vyzkoušet také proti migréně a zánětu pohrudnice. Čistí krev, je vhodná při anémii a povzbuzuje chuť k jídlu. Působí jemně, je proto velmi vhodná pro děti na kožní zranění, onemocnění a vředy / viz můj přípravek LÉČIVÝ A KOSMETICKÝ OLEJ Z BYLINNÝCH KVĚTŮ /.

POZNÁMKA: Sedmikráska nemá žádné známé a prokázané nepříznivé vedlejší účinky, lze ji taktéž bez omezení konzumovat čerstvou, a to květy i listy přímo anebo do různých salátů. Výhodou je, že kvete od brzkého jara až do zimy. Nesbíráme ale vyšlechtěné zahradní odrůdy / mají většinou větší květy /.

příprava: 1 čajová lžička květů na 1/4 l vroucí vody, necháme 10 min. stát přikryté, poté scedíme, pijeme dle potřeby 1-3x denně.

sedmikráska-chudobka-květ1_1